Медицина. Стоматология. Фармакология. Санаторно-курортное лечение. Красота. Здоровый образ жизни.
Главная страница
Медицинские учреждения
Нетрадиционная медицина
Стоматология
Фармакология
аптеки - по улицам;
аптеки - общий список;
Оптики
Профилактика и лечение (поиск по названию заболевания)
Проверь свое здоровье
Здоровый образ жизни
Медицинские товары, оборудование, инструментарий
Медицинское страхование
Медицинские образовательные учреждения, курсы
Публикации
Ветеринария Одессы

 

4 аспекти сурогатного материнства

беременностьІноді різні обставини заважають цілком благополучному в інших відносинах подружжю потримати на руках власну дитину. Часто це неможливість виносити і народити бажаного малюка. Невиліковне безпліддя, відсутність матки, деформація шийки або порожнини матки, важкі соматичні захворювання – це лише декілька причин, що стають на шляху до здійснення мрії материнства.

Здатні допомогти вирішити цю проблему у Інституті планування сім’ї. Негайні відповіді на хвилюючі питання можна отримати онлайн на сайті ipf.kiev.ua/doctors/ginekologi у кваліфікованих спеціалістів. Буває, що єдиним виходом з ситуації стане сурогатне материнство.

Морально-етичний аспект сурогатного материнства

В усіх цивілізованих країнах світу сурогатне материнство сприймається позитивно. Воно допомагає бездітній парі у тих випадках, коли вичерпані всі можливості народити власного малюка. Навіщо відмовлятись від генетично рідної дитини, яку тільки виносить чужа жінка, яка в подальшому не буде мати до немовля ні генетичного, ні юридичного відношення? Інститут сурогатного материнства стає все більш популярним, і ми знаємо немало прикладів відомих пар, які отримали таким чином чудових малюків.

Юридичний аспект

Сімейний кодекс України та інші нормативні акти законодавчо закріпили сурогатне материнство. В них окреслені вимоги до сурогатної мами:

 • фізичне і психічне здоров’я;
 • вік 18-51 рік;
 • наявність власних дітей та відсутність у них патології;
 • згода офіційного чоловіка на проведення процедури сурогатного материнства.
 • Кваліфікований юрист складе договір, де буде визначена грошова винагорода за народження дитини, необхідна щомісячна сума для сурмами, гонорари лікарям за ведіння вагітності та пологи, оплата за проведення необхідних аналізів, інші передбачені пункти, включаючи форс-мажорні обставини.

  Медичний аспект

  У медичному центрі проведуть комплексне обстеження сурогатної мами та бездітного подружжя. Для проведення екстракорпорального запліднення:

 • синхронізують менструальний цикл жінок;
 • отримають ембріон з генетичного матеріалу майбутньої мами та її чоловіка;
 • підживлять ембріон у матку сурогатної мами.
 • Кваліфіковані спеціалісти будуть вести постійний нагляд за протіканням вагітності з проведенням необхідних лабораторних та інструментальних досліджень.

  Бюрократичний аспект

  Без наявності необхідних документів в медичному центрі прийом вести не будуть. Знадобиться копія юридичного договору, що завірений нотаріально, оригінали паспортів та ідентифікаційних кодів всіх трьох учасників процесу. Також, оригінал свідоцтва про шлюб бездітної пари та майбутньої сурмами, або про розлучення останньої, якщо тільки вона не є одинокою мамою, свідоцтва про народження її дітей. Офіційний чоловік сурмами повинен написати заяву про згоду на проведення цієї процедури.

  Сурогатне материнство – це сучасний етичний спосіб отримати рідного малюка, наповнити свій дім дитячим сміхом та стати цілком щасливою родиною!

   

  Комментарии:

  Условия размещения информации
  на портале
  "Мир здоровья и красоты"
   

  Copyright © Мир здоровья и красоты. Одесса.
  Использование материалов, размещённых на сайте, допускается только при условии установки прямой ссылки на сайт http://med.odessa.ua
  (текст, кнопка или баннер)


  Редакция не предоставляет консультативной и справочной информации по методам и условиям лечения, его стоимости и сроках. 
  За советами и справками просим обращаться непосредственно к лечащему врачу или в администрацию лечебных заведений.
  Статьи и рекламные блоки, размещенные на портале «Мир здоровья и красоты», носят ознакомительный (информационный) характер
  и не могут служить руководством по постановке диагноза и самолечению.
  Хорошего всем здоровья!

  Написать в редакцию портала "Мир здоровья и красоты":
  e-mail: portalodessa@gmail.com

  4 аспекти сурогатного материнства: юридичний, медичний, бюрократичний та морально-етичний . Мир здоровья и красоты. Одесса.